Foglalkozás egészségügyi asszisztens

On-site
  • Budapest , Budapest, Hungary
Healthcare

Affinity, Fidelity, Idea – azaz érzékenység, hűség, újító szellem. Ezen a három pilléren nyugszik az Affidea mintegy 30 éves munkája, melyeknek köszönhetően a legnagyobb hazai képalkotó diagnosztikai szolgáltatóvá, valamint a magyar magán- és vállalat-egészségügyi piac meghatározó szereplőjévé válhatott.

Most csapatunk legújabb tagját keressük Foglalkozás egészségügyi asszisztens pozícióba több telephelyünkön!

(Budapest, Gödöllő)

Az alábbi feladatokra számíthatsz, ha csatlakozol hozzánk:

  • Foglalkozás-egészségügyi szakorvos munkájának támogatása
  • Betegdokumentációs rendszerben a vizsgálat rögzítése, adminisztráció ellenőrzése
  • Vizsgálatok szervezésében való részvétel és annak támogatása
  • Sürgősségi ellátást igénylő esetekben képzettségének megfelelően részvétel a betegellátásban

Mivel tudjuk honorálni a befektetett energiáid?

  • stabil vállalati háttér, egy olyan cégnél, amely évtizedek óta az egészség szolgálatában áll
  • nyitottság a jogviszonylétesítéssel kapcsolatban (vállalkozói, alkalmazotti, megbízásos)
  • kiemelkedő, valóban versenyképes alapfizetés
  • többféle cafetéria elemből álló kompenzációs csomag
  • munkavállalói kedvezmények a szolgáltatásainkból
  • modern, mindennel felszerelt intézmények, szakértő asszisztensi támogatással
  • családbarát munkahely
  • akár azonnali kezdés

Job requirements

  • Általános ápoló OKJ54/55, vagy felsőfokú végzettség (pl.:HÍD), vagy diplomás ápoló végzettség
  • Legalább 2-3 év tapasztalat

or